כל הרעיונות לעיצוב דוכני הקייטרינג באירוע

במאמר זה נסקור עבורכם מספר אלמנטים חשובים אשר יש לוודא בטרם תשכרו שירותים מטעם חברת הסעדה, ובלעז – קייטרינג. ווידוא זה יחסוך לכם טרחה, ויבטיח כי הזמנתם קייטרינג מוצלח ומומלץ אשר יעשה חיל באירוע שלכם, ויוסיף לו המון גם מבחינה גסטרונומית וגם מבחינה מנהלתית. להלן מספר פרמטרים חשובים אשר יש לוודא בטרם תשכרו שירותים מחברת קייטרינג.

חשוב לוודא כי החברה עומדת בזמנים וקשובה לרצון הלקוח

יש לברר זאת על ידי שאילת שאלות גם את נציגי החברה בטלפון, וגם לקוחות קודמים אשר צרכו את שירותיה בעבר. זה יקנה לכם ערובה ובטוחה שמדובר בחברת קייטרינג מן המעלה הראשונה, ואשר כדאי לכם לשכור את שירותיה. חברות קייטרינג רבות עובדות בלו"ז צפוף ולעתים נרשמים איחורים. יש לוודא שכאן זה לא יקרה, וניתן לסמוך על שירותיה של חברת הקייטרינג, אשר גם תתייצב אצלכם בזמן וגם תדאג לפנות את הקונטיינרים והציוד שתביא איתה מיד עם תום האירוע.

חשוב לוודא כי החברה מחזיקה מגוון רחב של מנות שף

המגוון הרחב אינו חשוב לעיצוב האירוע והגשת מנות מגוונות כמו שהוא חשוב להתנהלות מול סועדים בעלי צרכים מיוחדים. תמיד ישנם סועדים הרגישים ללקטוז אך נמצאים בלב הגשת מנות של קייטרינג חלבי, סועדים חולי צליאק שלא מסוגלים לאכול בצק או מוצרי גלוטן כלל, צמחוניים וטבעוניים המתארחים באירוע בשרי, ועוד. חשוב כי לקייטרינג יהיה מענה לאוכלוסיות הללו, והוא יוכל לספק להן מנות חלופיות על מנת שיוכלו לסעוד יחד עם כולם מבלי להרגיש מופלים בשל מצבם.

בדקו האם החברה מספקת סוגי תפריטים מגוונים לאירועים מכל הסוגים

היום אתם מארגנים אירוע בעל דגש המצריך סוג מסוים של מזון. אם בעוד שנה תצטרכו לארגן אירוע מסוג אחר, שירותי קייטרינג מגוונים יוכלו לסייע בידך לעשות זאת פעם נוספת. לדוגמה – קייטרינג המגיש אוכל צרפתי אומנותי, אשר יידרש להגיש אוכל בסגנון לטיני כעבור מספר חודשים באירוע שונה לגמרי. אם מצאתם קייטרינג שכזה – זה יחסוך לכם חיפושים נוספים, ותהיה לכם כתובת אחת עבור שירותי קייטרינג לכל מטרה ולכן סוג של אירוע גם באולם אירועים באבן יהודה מכל קצוות הקשת התרבותית. בדרך זו תוכלו להבטיח התקשרות עם אנשי מקצוע בעלי ראש גדול שישמחו ויוכלו להיות לכם לעזר כל עת.